KONST / Litografier / Färglitografi 9445262
nr 944 5262
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Färglitografi, Sven Lidberg (1929-2009), EA-upplaga, signerad, motivet: 36x27
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 23 februari 2015
kl 19:08:06
22/2 22:46:36
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg